Pagrindinės pardavimų sąlygos

Informacija apie įmonę :

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Carrer Bonaventura Armengol num 10
AD500 Andorra la Vella
ANDORRA

LT100010434310
Share capital : 1.000.000 EUR
Susisiekite

 1. Maxi Tyre internetinis pasiūlymas.
 2. Registracija.
 3. Naudojimo paskirtis ir sutartis.
 4. Snakcijos ir draudimai.
 5. Mokėjimo sąlygos.
 6. Atšaukimai ir pristatymai.
 7. Kaina.

1 / Maxi Tyre internetinis pasiūlymas.

Maxi Tyre yra pardavimų internete tarpininkas tarp padangų profesionalų, gamintojų, didmenininkų ir jų pačių sandėlių. Įmonė atsako už tai, kad būtų gerai vykdoma pardavimų sutartis.

2/ Registracija.

 1. Platforma skirta padangų profesionalams. Norėdami prisijungti prie Maxi Tyre, pareiškėjai turi įrodyti, kad jų valdomos įmonės veikla susijusi su padangomis.
 2. Platforma yra nemokama, norint prie jos prisijungti nereikia mokėti jokio mėnesinio mokesčio.
 3. Apie kiekvieną sėkmingai atliktą ar nepavykusią registraciją pranešama el. laišku.

3/ Naudojimo paskirtis ir sutartis.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU neprisiima atsakomybės už žalą ir nepatogumus, kuriuos vartotojas patiria dėl sistemos sutrikimų, kai platforma tampa nepasiekiama dėl serverio gedimo.

Vartotojas prisiima visišką atsakomybę už savo prisijungimo duomenis. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neprisiima atsakomybės už sukčiavimo atvejus, jei vartotojas jei vartotojas pats atskleidžia savo prisijungimo duomenis.

Vartotojas įsipareigoja atskleisti savo sąskaitos ir banko kortelės duomenis.

Vartotojas informuojamas, kad kainos Maxi Tyre keičiasi realiu laiku. Vartotojas prisiima atsakomybę, jei klientui įsigyjant padangas pasiūlymo kaina pasikeitė, ji padidėjo arba sumažėjo, arba kurių atsargos baigėsi.

4/ Sankcijos ir draudimai.

Maxi Tyre taiko nuolatinius draudimus už tokius veiksmus :

 • Didmenininkų ar gamintojų veiksmai, nukreipti prieš klientus, kurie kreipėsi į Maxi Tyre.
 • Per 15 dienų neįvykdomi apmokėjimai.
 • Paskyros perdavimas kitam vartotojui negavus išankstinio sutikimo.
 • Jei vykdoma neteisėta konkurencinė veikla Maxi Tyre atžvilgiu. Tai yra, kai susisiekiama su klientais pasinaudojus Maxi Tyre.

5/ Mokėjimo sąlygos.

 • Banko kortelė su 1 dienos terminu.
 • Bankini pavedimas su 7 dienų laikotarpiu.

Apmokėjimas kreditine kortele:

Pardavėjas priima mokėjimą tik "Visa", "Mastercard" ar "Maestro" kredito kortelėmis.

Saugų mokėjimą internetu kreditine kortele atlieka mokėjimo paslaugų teikėjas.

Visiems mokėjimo kreditine kortele etapams taikoma HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT mokėjimo sistema, kuri yra visiškai užšifruota ir apsaugota. Naudojamas protokolas yra SSL, sujungtas su bankininkyste (3D saugus protokolas).

Tai reiškia, kad informacija apie užsakymą ir kreditinės kortelės numeris internete nėra aiškiai platinama. Kreditinės kortelės numeris nėra atspausdintas ant popieriaus, sąskaitos faktūros, sąskaitos ar kito įrašo.

Pardavėjas nežino kortelių numerių. HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT neišsaugo kortelių numerių išsiuntus mokėjimo operaciją į prekybininko banką. Taigi nė vienas asmuo kompiuteriu ar spausdinta forma neturi prieigos prie pirkėjų kreditinių kortelių duomenų. Pirkimo HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT svetainėje pardavėjo svetainėse rizika būti nulaužtam jo kreditinės kortelės numerio yra beveik lygi nuliui.

Profesionalai taip pat gali naudoti Pardavėjo pasirinktą "GoCardless" automatinio nurašymo sistemą (gocardless.com). Ši sistema yra visiškai užšifruota.

Klientas be išlygos pripažįsta ir sutinka, kad Pardavėjo atsakomybė negali atsirasti dėl aukščiau paminėtų mokėjimo sistemų, už kurias visiškai atsako jų teikėjas, saugumo pažeidimų.

Mokant kreditine kortele, operacija iškart nurašoma nuo kliento sumokėtos sumos. Įsipareigojimas mokėti kortele yra neatšaukiamas. Pateikdamas savo banko duomenis pardavimo metu, Klientas įgalioja Pardavėją nurašyti nuo jo kortelės sumą, atitinkančią nurodytą kainą. Klientas patvirtina, kad yra teisėtas kortelės, kurią reikia nurašyti, savininkas ir kad jis turi teisėtą teisę ja naudotis. Klaidos ar negalėjimo nurašyti kortelės atveju užsakymas nedelsiant atšaukiamas.

Su nuotolinės prekybos sutartimi susijusią veiklą vykdo "AD TYRES INTERNATIONAL EU" 3 lygio komplektas Nr. 2407, "Tower Business Center", "Tower Street Swatar", BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - įmonės registracijos numeris OC 1277.

6/ Atšaukimai ir pristatymai.

 • Vartotojas turi teisę per 14 dienų atšaukti užsakymą. Jis turi pateikti prašymą užpildydamas formuliarą savo asmeninėje paskyroje.
 • Jei atšaukimas pateikiamas per nustatytą terminą, vartotojas padengia grąžinimo išlaidas, jei AD TYRES INTERNATIONAL SLU nėra įsipareigojęs.
 • Vartotojas turi užtikrinti, kad pristatymo adresas yra teisingas. Jei pristatymo adresas neteisingas, AD TYRES INTERNATIONAL SLU privalės laikyti grąžinimo pinigus, kol bus pateiktas prašymas grąžinti.
 • Vartotojas įsipareigoja gavus pristatymą jį patikrinti. Jei vartotojas nepraneša apie jokius defektus, prekė laikoma atitinkanti užsakymą ir puikios būklės.

7/ Kaina.

 • Kaina Maxi Tyre atnaujinama realiu laiku.
 • Maxi Tyre el. prekybos svetainėse rodoma kaina yra informacinio pobūdžio ir Maxi Tyre nelaikoma atsakinga, jei atnaujinant kainą įvyko klaida ar sutrikimas.
 • Į kainą įskaičiuojamas mokestis už 2 vienetų pristatymą.

8/ Taikoma teisė ir jurisdikcija

Dabartinės Bendrosios pardavimo sąlygos ir susitarimas tarp AD TYRES INTERNATIONAL SLU ir Klientu yra reglamentuojami Andoros įstatymais.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU vis tiek sieks draugiško sprendimo prieš pradedant bet kokius teisinius veiksmus.